Wednesday, 4 November 2015

Dog in the fog

Dzisiaj był fajny dzień, chociaż zimno się zrobiło i chyba znowu będę chora... Wczoraj w nocy byłam z suczką na spacerze i była super gęsta mgła. Widzialność była około dwóch metrów, wyglądało to jak mleko z wodą. Tu gdzie ja mieszkam jest blisko do Wisły i to z tego powodu właśnie mamy te lokalne mgły. Ta była wyjątkowo gęsta.

Today is lovely day but coldy and I am getting sake again... Yesterday night I had been walking with my dog through very, very deep fog. It was about midnight and visibility was about two metres only. Milk with water, indeed! I live next to the river ( the river Vistula, main polish river) so that is the reason of this local mists. Last night it was extraordinary deep. I had a feeling I am on Milky Way!W tych ciężkich warunkach klimatycznych suczka znalazła damską rękawiczkę i nosiła ją w pysku przez cały spacer. Traktuje takie sprawy zawsze bardzo poważnie. Oczywiście przyniosła ją do mieszkania i położyła koło mojej poduszki.

In this heavy weather conditions my dog has reached a glove and she was holding it in her funny mouth all time long. Than the glove has been taken  home and put  near my pillow . She always treated such a things very seriously.

Ale to i tak nie jest najgorzej, bo pamiętam jak znalazła w nocy ziemniaka. Najpierw tańczyła z nim na śniegu i podrzucała go a potem zabrała do windy. Nie jest możliwe żeby jej to odebrać - ma nagły szczękościsk. Na korytarzu pieprznęła go o drzwi sąsiadów i bardzo głośno uderzył. Szcześliwie udało się uciec do mieszkania i nikt nas nie widział.

It is not so good but I remember worse... Some time ago she discovered a potato lying into the snow and was dancing lovely and throwing  up this potato! Afterward she had been going to the lift and on the coridor she was throwing it into the doors very loudy. Luckilly we were near our apartment and nobody knows it was me ( she)... It`s impossible to take it out from this mouth!


Skończyła mi się kawa Jacobs Cronat Gold, to jest moja ulubiona Jacobsa i w ogóle jedna z kilku ulubionych rozpuszczalnych. Teraz mam Tchibo White Black, dzisiaj otworzyłam. Jeszcze jej nie piłam ale wspaniale pachnie.

My jar of instant coffee Cronat Gold Jacobs is empty now, so I have to open the new one, Thibo White Black. I not drink it yet but it smells adorable. Jacobs Cronat Gold is my favorite Jacobs coffee ang in general one of my fav instant coffee.Kiedyś było takie piwo "Dog in the fog", bardzo je lubiłam. Nie wiem, czy ktoś to pamięta?

Do You remember this beer  named "Dog in the fog" ? I liked it so...

10 comments:

 1. Pretty dog!
  Have a nice evening!
  Angela Donava
  http://www.lookbooks.fr/

  ReplyDelete
 2. Have a nice evening too, Angela :-)

  ReplyDelete
 3. piesek robi za bohatera postu:D ok jak nikt torby nie kupi do 19.11 to jest Twa:D

  ReplyDelete
 4. często są posty o suczy :-)
  umowa stoi :D :D

  ReplyDelete
 5. Nie cierpię takich mgieł, zwłaszcza jak muszę samochodem gdzieś jechać.

  ReplyDelete